salon psiej i kociej urody

Umów wizytę
tel. 516-595-520
 1. Prosimy o wcześniejsze, osobiste lub telefoniczne, uzgodnienie terminu wizyty i punktualne przyprowadzanie swojego psiaka.
 2. W razie rezygnacji z wizyty prosimy o informację telefoniczną.
 3. Wypielęgnowanego pupila można pozostawić dłużej w salonie, prosimy jednak o wcześniejsze uzgodnienie.
 4. Jeśli rezygnują Państwo z kąpieli w salonie, prosimy o wykąpanie psa w domu dzień przed umówioną wizytą.
 5. Do zabiegu trymowania nie kapiemy psa przed zabiegiem.
 6. W naszym salonie nie podajemy żadnych środków uspokajających, ani nie stosujemy środków awersyjnych. W kontakcie z psami wykorzystujemy naszą wiedzę z zakresu psiego behawioryzmu.
 7. Psy agresywne zabezpieczamy kagańcem.
 8. Po każdym kliencie narzędzia są sterylizowane.
 9. Prosimy o poinformowanie nas o następujących sytuacjach:
  • braku szczepienia przeciwko wściekliźnie
  • chorobach na tle alergicznym
  • trudnym charakterze psa
  • przebytych urazach i schorzeniach
  • innych okolicznościach mogących wpływać na złe samopoczucie psa w trakcie i po zabiegach pielęgnacyjnych, np. chorobach układu krążenia

Pamiętaj!

Systematyczne wizyty w salonie skracają czas zabiegów pielęgnacyjnych, sprzyjają utrzymaniu włosa w dobrej kondycji, a także oszczędzają zwierzakowi stresu związanego z długim strzyżeniem czy trymowaniem.

PIERWSZA WIZYTA W SALONIE STRZYŻENIA PSÓW

Na pierwszą wizytę do salonu groomerskiego warto zabrać już 3 miesięcznego szczeniaka. Powinna ona mieć charakter zapoznawczy, aby piesek miał możliwość obwąchania salonu i sprzętu. Można wykonać drobne czynności pielęgnacyjne w granicach dobrego samopoczucia zwierzaka. W podobny sposób proces ten przebiega w przypadku dorosłego psa, z tą różnicą, że może zająć więcej czasu. U dorosłych psów mamy bowiem najczęściej do czynienia z odwrażliwianiem (zmianą nastawienia emocjonalnego - procesem dłuższym) a nie przyzwyczajaniem (zapoznawaniem z nowymi czynnościami/rzeczami, co ma miejsce u szczeniaczków i dzieje się znacznie szybciej).

Pierwsza wizyta szczeniaka (do 4 miesiąca życia) w salonie - 20% taniej!