salon psiej i kociej urody

Umów wizytę
tel. 516-595-520

Golden Dog - bo kochamy psy

Witamy na stronie internetowej salonu pielęgnacji zwierząt GOLDEN DOG.

Nasz salon strzyżenia psów istnieje w Żywcu od 2011 roku.

Salon psiej urody Golden Dog powstał z pasji i miłości do zwierząt. Codzienny kontakt z psami daje nam ogromną satysfakcję, a długoletnie doświadczenie i obszerna wiedza z zakresu groomingu zapewnia wysoką jakość świadczonych usług.

Każdego czworonożnego przyjaciela traktujemy indywidualnie, każdemu też poświęcamy tyle czasu, ile wymaga. Dokładamy wszelkich starań, aby zwierzęta czuły się u nas swobodnie i w pełni komfortowo.


Zabiegi pielęgnacyjne wykonywane są starannie i bez pośpiechu. Podczas pielęgnacji stwarzamy przyjazną atmosferę, nie stosujemy środków uspokajających, ani metod awersyjnych.

Przed i po zabiegach pielęgnacyjnych zwierzaki mają do dyspozycji cały salon o powierzchni blisko 50 m2, wówczas drzwi są zamykane na klucz, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i swobodę oczekującym pupilom. Dodatkowo w sytuacji gdy psiak zostaje u nas dłużej jest wyprowadzany na spacer do salonowego ogrodu, aby mógł załatwić swoje potrzeby.

W salonie psiaki zawsze znajdą miskę świeżej wody i różne zabawki, którymi chętnie się bawią (czasami nawet próbują zabrać je ze sobą do domu)

W naszym salonie używamy tylko profesjonalnych i sprawdzonych kosmetyków renomowanych firm, takich jak: 1 All Systems, Ring5, Bio-Groom, Espree.

Pracujemy na najwyższej jakości specjalistycznym sprzęcie groomerskim firm: Vivog, Moser, Wahl, Andis, Oster, Spratts. Wszystkie firmy to uznane i cenione na świecie marki, produkujące wysokiej jakości sprzęt i kosmetyki dla zwierząt według najwyższych standardów bezpieczeństwa.

ZAPRASZAMY